ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKERKĄ W „PUCHATKOWIE”

Jako przedszkole artystyczno- językowe nie ustajemy w poszukiwaniach idealnej formuły nauki języka angielskiego przez dzieci z “Puchatkowa” .

Ambicją naszego przedszkola od zawsze było to, by kontakt z językiem obcym towarzyszył dzieciom nie tylko podczas zajęć w grupach, ale także w codziennych czynnościach. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym sposobem nauki języka obcego jest obcowanie z nim.

Udało się to urzeczywistnić za sprawą pojawienia się w kadrze pedagogicznej nowej cioci, która jako NATIVE SPEAKER ROZMAWIA Z DZIEĆMI GŁÓWNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM. To efektywny sposób nauki języka obcego, dzięki któremu obcowanie z nim staje się dla dzieci czymś naturalnym.

Jesteśmy przekonani, że na pierwsze efekty nauki nie trzeba będzie długo czekać 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *