Rekrutacja na rok przedszkolny 2023/2024

PRZEDSZKOLE

Informujemy, iż od dnia 1 marca 2023 roku trwa rekrutacja do Przedszkola „Puchatkowo” w Wieliczce na rok przedszkolny 2023/2024.

Z uwagi na duże zainteresowanie zapisaniem dzieci do naszego przedszkola, pierwszeństwo w naborze mają dzieci już uczęszczające do „Puchatkowa”, następnie rodzeństwo. Kolejno – w miarę wolnych miejsc – będą przyjmowane nowe dzieci.

ABY ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

  • mail: puchatkowo.wieliczka@gmail.com
  • telefon: 668 275 921

WARUNKI FINANSOWE

Czesne od września 2023 roku będzie wynosiło 500 zł. W umowie zawarta jest gwarancja, że w ciągu roku przedszkolnego czesne nie wzrośnie.

Warunkiem skutecznej rezerwacji jest wpłata wpisowego w wysokości 300 zł. Jest to roczna, jednorazowa opłata, która w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi.

Przeczytaj więcej O OPŁATACH:

https://przedszkolepuchatkowo.pl/niepubliczne-przedszkole-w-wieliczce/oplaty/

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Aby pomóc dzieciom odnaleźć się w nowym miejscu, został opracowany autorski program adaptacji i, jak co roku, przygotowujemy zajęcia adaptacyjne w ostatnim tygodniu sierpnia w godz. od 9.00 do 12.00, na które serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców 🙂

Przeczytaj o naszej ofercie DYDAKTYCZNO-PROGRAMOWEJ: https://przedszkolepuchatkowo.pl/niepubliczne-przedszkole-w-wieliczce/oferta/

blue divider top

Skontaktuj się z nami

Niepubliczne przedszkole Puchatkowo w Wieliczce

Kontakt telefoniczny:
688 275 921

Kontakt e-mail:
puchatkowo.wieliczka@gmail.com