Rekrutacja na rok przedszkolny 2024/2025

1 marca ruszyła rekrutacja na rok przedszkolny 2024/2025❣️

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem artystyczno – językowym z szeroką ofertą zajęć pobudzających dziecięcą wyobraźnię, rozwijających manualnie, ruchowo i wreszcie – językowo.

Do naszego przedszkola przyjmujemy 👧👦 dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Co dzieci czeka w Puchatkowie?

ZAJĘCIA Z NATIVE SPEAKERKĄ

Jako przedszkole artystyczno- językowe nie ustajemy w poszukiwaniach idealnej formuły nauki języka angielskiego przez dzieci z “Puchatkowa” 📖📚.

Ambicją naszego przedszkola od zawsze było to, by kontakt z językiem obcym towarzyszył dzieciom nie tylko podczas zajęć w grupach, ale także w codziennych czynnościach. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszym sposobem nauki języka obcego jest obcowanie z nim.

Udało się to urzeczywistnić za sprawą pojawienia się w kadrze pedagogicznej nowej cioci, która jako NATIVE SPEAKER ROZMAWIA Z DZIEĆMI GŁÓWNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM. To efektywny sposób nauki języka obcego, dzięki któremu obcowanie z nim staje się dla dzieci czymś naturalnym.

Jesteśmy przekonani, że na pierwsze efekty nauki nie trzeba będzie długo czekać 😊

JAK ZAPISAĆ DZIECKO DO „PUCHATKOWA”?

Z uwagi na duże zainteresowanie zapisaniem dzieci do naszego przedszkola, pierwszeństwo w naborze mają dzieci już uczęszczające do „Puchatkowa”, następnie rodzeństwo. Kolejno – w miarę wolnych miejsc – będą przyjmowane nowe dzieci.

ABY ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

• mail: puchatkowo.wieliczka@gmail.com
  • telefon: 668 275 921
  • lub wypełnij formularz kontaktowy – znajdziesz go w stopce 😉

WARUNKI FINANSOWE

Czesne od września 2024 roku będzie wynosiło 550 zł. W umowie zawarta jest gwarancja, że w ciągu roku przedszkolnego czesne nie wzrośnie.

Przeczytaj więcej O OPŁATACH:

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Aby pomóc dzieciom odnaleźć się w nowym miejscu, został opracowany autorski program adaptacji i, jak co roku, przygotowujemy zajęcia adaptacyjne w ostatnim tygodniu sierpnia w godz. od 9.00 do 12.00, na które serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców 🙂

Przeczytaj o naszej ofercie DYDAKTYCZNO-PROGRAMOWEJ: https://przedszkolepuchatkowo.pl/niepubliczne-przedszkole-w-wieliczce/oferta/

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE DYDAKTYCZNO – PROGRAMOWEJ

W tym roku nasza oferta została rozszerzona.

W ramach czesnego odbywają się zajęcia szachowe♟️♟️. Nie trzeba nikogo przekonywać, ile korzyści daje gra w szachy, np.

• poprawia zdolności intelektualne i pamięć oraz zwiększa IQ.
  • Szachy rozwijają kreatywność, a także
  • stymulują rozwój mózgu i ćwiczą obie jego półkule.
  • A dzieci przede wszystkim świetnie się przy tym bawią 😁

blue divider top

Niepubliczne przedszkole Puchatkowo w Wieliczce