Niepubliczne przedszkole Puchatkowo w Wieliczce

Opłaty

Opłaty za przedszkole od wielu lat pozostają bez zmian. Kwota czesnego wynosi 400 zł. Obniżka cen! Od roku szkolnego 2021/2022 kwota czesnego zostanie zmniejszona do 350zł! Czesne jest opłatą miesięczną, stałą, płatną bez względu ile dni dziecko jest w przedszkolu. Przedszkole gwarantuje w umowie, że czesne na dany rok nie zostanie podwyższone. W czasie wakacji opłata czesnego może być niższa – jest to uzależnione od  obecności dziecka w przedszkolu.

Wpisowe (wyprawka przedszkolaka) w wysokości 300 zł. Jest to roczna, jednorazowa opłata, która w przypadku rezygnacji nie podlega zwrotowi.

Dzienna stawka żywieniowa to 13 zł – oferujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek. Do każdego posiłku jest dodawane picie. Nieobecności odliczane są od opłaty za wyżywienie. Przedszkole informuje, że stawka żywieniowa może wzrosnąć wraz ze wzrostem cen żywności na rynku.  Posiłki przygotowuje i dostarcza do placówki firma cateringowa PP Catering.

W RAMACH CZESNEGO zapewniamy:

• Naukę języków obcych – j. angielski (5 x tyg.), j. hiszpański (2 x tyg.);
  • Rytmikę (2 x tyg.);
  • Zajęcia muzyczne – realizowane według autorskiego programu „Czar muzyki – czyli wdrażanie do pisania, czytania oraz rachowania na bazie muzykowania”(1 x tyg.);
  • Zajęcia plastyczne w formie warsztatów (1 x tyg.);
  • Zajęcia stymulujące rozwój mowy (1 x tyg.);
  • Ćwiczenia rozwijające małą motorykę, sensoryczne, relaksacyjne (1 x tyg.);
  • Gimnastykę korekcyjną (2 x tyg.).
  • Warsztaty cykliczne tematyczne przewidziane na dany rok

DODATKOWO  PŁATNE (Do wyboru Rodziców)

• Taniec towarzyski i breakdance (1 x tyg.);
  • Nauka i doskonalenie pływania – grupa starsza (Solne Miasto) (1 x tyg.);
  • Indywidualne zajęcia logopedyczne(1 x tyg.);
  • Robotyka (2 x w miesiącu.);
  • Zajęcia sportowe „Kangur”;
  • Konie – grupa starsza;
  • Wycieczki, udział w spektaklach teatralnych, warsztatach artystycznych, muzealnych i innych.