Z życia przedszkola

Bal karnawałowy jak zwykle jest kolorowy. Dla dzieci zostały przygotowane różne zabawy, konkursy, nagrody. Wszystkie stroje dzieci były urocze. Kogo tam nie było …..?

Dzień Babci i Dziadka

Dzieci przygotowały przedstawienie z okazji tego wyjątkowe święta. Jednak ze względu na pandemię nie możemy zaprosić naszych kochanych Babć i Dziadków do przedszkola. Występy zostały nagrane i będą prezentem wręczonym na płytkach.  Zostaną też udostępnione na platformie livekid.

W tym roku nie wyjechaliśmy nigdzie na ferie. Chcąc, aby ten okres był atrakcyjny, wesoły, zabawny, został przygotowany autorski program pt.: „FERIE Z FRANKIEM BAŁWANKIEM”. Dużo ciekawych zajęć, zabaw. Codziennie coś nowego.

Szlachetna Paczka W tym roku nasze przedszkole ponownie przystąpiło do akcji „Szlachetne Paczka”

Święta Bożego Narodzenia w przedszkolu.

–  Zajęcia pt.: „Kolęda spod samiuśkich tater” – poznajemy tradycje świąteczne, kulturę i walory turystyczne Tatr, a co najważniejsze śpiewamy najpiękniejsze kolędy

–  Uroczysty obiad wigilijny

Pasowanie na Przedszkolaka jest bardzo ważnym i wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy młodszej, szczególnie dla tych, którzy do przedszkola przyszli w tym roku po raz pierwszy.

Z racji obecnej sytuacji i obowiązujących nas obostrzeń, wydarzenie to będzie miało inny charakter niż dotychczas. Ponieważ nie możemy

zaprosić Państwa do naszego przedszkola, dołożymy wszelkich starań, aby uwieńczyć na zdjęciach i nagraniach ten szczególny dzień dla Waszych pociech.

Święto Niepodległości. W przedszkolu odbyły się uroczystości kształtujące postawę patriotyczną

–  „mała akademia” z okazji 11 listopada – grupa starsza

–  zajęcia tematyczne czyli prace plastyczne, zabawy ruchowe i taneczne   w kolorach biało – czerwonych – grupa młodsza

Bal Andrzejkowy – były tańce, wróżby i świetna zabawa